Rodzina SUV 2021

Przebojowy T-Cross

już od 495 zł netto/mies¹

Niestraszny mu miejski zgiełk czy wysokie tempo twojego życia – wszechstronnie uzdolniony, zwinny crossover dzięki przebojowej sylwetce i zaawansowanym rozwiązaniom technologicznym, sprawdzi się w roli pełnego wigoru kompana.


  • Rabat 6 000 zł

Rodzina SUV 2021

Zadziorny T-Roc

już od 408 zł netto/mies¹

Charakterny SUV swoją zadziorność podkreśla m.in. świetną dynamiką i właściwościami jezdnymi, odważnym designem czy wreszcie szeregiem innowacyjnych systemów wspierających kierowcę. Krewki T-Roc przypadnie do gustu pewnym swoich umiejętności.


  • Rabat 16 000 zł


Rodzina SUV 2021

Bezkompromisowy Tiguan

już od 595 zł netto/mies¹

Innowacyjny, przestronny i ponadczasowy. Po prostu bezkompromisowy. Napęd na cztery koła 4MOTION czy rozbudowana lista rozwiązań wpływających na bezpieczeństwo, świadczą o sile charakteru najpopularniejszego SUVa w ofercie Volkswagena.


  • Rabat 15 000 zł


Rodzina SUV 2021

Elektryzujący Tiguan eHybrid Plug-In

już od 1094 zł netto/mies¹

Tiguan eHybrid z napędem hybrydowym typu plug-in po jednokrotnym naładowaniu akumulatora do jest w stanie przejechać około 50 km w trybie elektrycznym, gwarantując komfortową ciszę we wnętrzu samochodu. Dzięki połączeniu silnika elektrycznego ze spalinowym, mocy 245 KM, jak i dostępności wielu zaawansowanych rozwiązań technologicznych, Tiguan eHybrid wynosi przyjemność użytkowania SUV-a na nieznany dotąd poziom.


  • Rabat 15 000 zł


Rodzina SUV 2021

Wszechstronny Tiguan Allspace

już od 726 zł netto/mies¹

Niezależnie od okoliczności i w zależności od potrzeb – Tiguan Allspace zapewni imponującą przestronność dla nawet siedmiu pasażerów, połączoną z innowacjami, wpływającymi na komfort twoich podróży. Oferuje pewność na drodze, ale i iskrę szaleństwa po zjechaniu z asfaltu.


  • Rabat 20 000 zł

Rodzina SUV 2021

Imponujący Touareg

już od 1662 zł netto/mies¹

O jego sile nie stanowią wyłącznie imponujące gabaryty. Potężny SUV wyznacza kurs na wyższy poziom technologii. Takie rozwiązania, jak zestaw cyfrowych wskaźników Innovision Cockpit, pneumatyczne zawieszenie, kamera termowizyjna czy asystent wjazdu na skrzyżowanie sprawią, podkreślają innowacyjność Touarega.


  • Rabat 35 000 zł

Rodzina SUV 2021

Elektryzujący Touareg eHybrid Plug-In

już od 2432 zł netto/mies¹

Wielki SUV w wersji eHybrid dzięki napędowi hybrydowemu typu plug-in jest pełen niespodzianek. 381 KM mocy wskazywałoby, że mamy do czynienia z potężnym silnikiem spalinowym, podczas gdy wspiera go silnik elektryczny zapewniający lokalną zeroemisyjność i możliwość pokonania ponad 40 kilometrów wyłącznie dzięki energii elektrycznej. Styl, zaawansowanie technologiczne, niezwykły komfort w połączeniu z hybrydowym napędem czynią Touarega jeszcze atrakcyjniejszym.


  • Rabat 35 000 zł

Porozmawiajmy o Twoim nowym Volkswagenie

Oddzwonimy i odpowiemy na Twoje pytania, dopasujemy finansowanie i zaprosimy Cię na jazdę próbną.

Zapraszamy do naszego salonu

Grupa Cichy-Zasada O/Centrum Poznań

ul. Jadwigi Wajsówny 9
60-002 Poznań

Dyrektor Oddziału

Dyrektor Oddziału

Magdalena Mądrzak-Kruszona